V areálu

Sídlí a provozuje činnost řada subjektů z oblasti volnočasových aktivit, obchodu a služeb. Konkrétní subjekty jsou:

Na domácí i mezinárodní scéně velice úspěšné taneční studio, které nabízí profesionální i volnočasové lekce cvičení a tance pro děti, mládež i dospělé v každém věku. Studio  Kamily Hlaváčikové a jejího týmu jsou například mistři světa v kategorii junior All styles, Mistři světa v kategorii mini kids All styles, Vicemistři světa v kategorii děti  All styles, Vicemistři světa v kategorii junior Caribbean,  Vicemistři světa v kategorii děti latino, Vicemistři světa v kategorii děti duo Bachata, II. Vicemistr světa v kategorii děti sólo Film&Music show. Mistři Evropy v kategorii děti, vicemistři Evropy v kategorii děti, vicemistři Evropy v kategorii junior All styles, vicemistři Evropy v kategorii junior Caribbean, II. vicemistři Evropy v kategorii junior Traditional.....a další.

Pigy školka je pro děti od 2 let s celoročním provozem. Na děti tu čekají profesionální a milé paní učitelky s osobním přístupem, které se o děti postarají. Zaměření školky je zábavnou formu hraní a učení anglického jazyka, sportovní a taneční aktivity, poznávací a vzdělávací výlety pro děti a unikátní a zábavné hry s prasátkem PIGY. Pigy školka je provozována společností Firemní školky s.r.o. www.firemniskolky.cz ve spolupráci s mediální skupinou Lagardère Active ČR, serverem www.pigy.cz.

 

Posilovna je rozložena na 200m čtverečních. Je    zařízena moderními stroji od firem Grünsport, Klipro a    ATP. V posilovně je vždy přítomen kvalifikovaný trenér,    který dohlíží na chod posilovny. V případě zájmu trenér    sestaví zákazníkovi individuální tréninkový plán, sestaví    jídelníček a popřípadě doporučí doplňky výživy, které    lze zakoupit v našem baru.

 

Kavárna Janina CAFE nabízí stylové posezení a ochutnávku 

pravé italské kávy  Sweet Coffee, kávy pražené v oblasti Ravenna-Castel Bolognese (Itálie). Nabízíme i další nápoje pro vaše osvěžení a příjemné posezení. Součástí kávárny je i vzorková prodejna dekorací, dárků a stylového nábytku provence. Přijďte k nám posedět, pobavit se s přáteli a inspirovat se případnými dárky pro potěšení Vás či vašich známých. 

 

 

Prodej autolaků značky Debeer - barvy pastelové, metalické, perleťové. Dále prodáváme tmely, plniče, laky i brusivo. Nabízíme značky Chameleon, Motip, Sprint.

 

 

Projekční a inženýrská společnost s 20tiletou zkušeností v oboru stavebnictví a dopravních projektů. Společnost je současně správcem areálu a parkoviště v rámci CVČ Most.

 

 

Kontakt

Rapid Most spol. s r.o.
Marš. Rybalka 1020
Most
43401

737201747

Novinky

Všechny články

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 2954

Rapid Most © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode