V areálu

Sídlí a provozuje činnost řada subjektů z oblasti volnočasových aktivit, obchodu a služeb. Konkrétní subjekty jsou:

Na domácí i mezinárodní scéně velice úspěšné taneční studio, které nabízí profesionální i volnočasové lekce cvičení a tance pro děti, mládež i dospělé v každém věku. Studio  Kamily Hlaváčikové a jejího týmu jsou například mistři světa v kategorii junior All styles, Mistři světa v kategorii mini kids All styles, Vicemistři světa v kategorii děti  All styles, Vicemistři světa v kategorii junior Caribbean,  Vicemistři světa v kategorii děti latino, Vicemistři světa v kategorii děti duo Bachata, II. Vicemistr světa v kategorii děti sólo Film&Music show. Mistři Evropy v kategorii děti, vicemistři Evropy v kategorii děti, vicemistři Evropy v kategorii junior All styles, vicemistři Evropy v kategorii junior Caribbean, II. vicemistři Evropy v kategorii junior Traditional.....a další.

Pigy školka je pro děti od 2 let s celoročním provozem. Na děti tu čekají profesionální a milé paní učitelky s osobním přístupem, které se o děti postarají. Zaměření školky je zábavnou formu hraní a učení anglického jazyka, sportovní a taneční aktivity, poznávací a vzdělávací výlety pro děti a unikátní a zábavné hry s prasátkem PIGY. Pigy školka je provozována společností Firemní školky s.r.o. www.firemniskolky.cz ve spolupráci s mediální skupinou Lagardère Active ČR, serverem www.pigy.cz.

 

Posilovna je rozložena na 200m čtverečních. Je    zařízena moderními stroji od firem Grünsport, Klipro a    ATP. V posilovně je vždy přítomen kvalifikovaný trenér,    který dohlíží na chod posilovny. V případě zájmu trenér    sestaví zákazníkovi individuální tréninkový plán, sestaví    jídelníček a popřípadě doporučí doplňky výživy, které    lze zakoupit v našem baru.

 

Kavárna Janina CAFE nabízí stylové posezení a ochutnávku pravé italské kávy  Sweet Coffee, kávy pražené v oblasti Ravenna-Castel Bolognese (Itálie). Nabízíme i další nápoje pro vaše osvěžení a příjemné posezení. Součástí kávárny je i vzorková prodejna dekorací, dárků a stylového nábytku provence. Přijďte k nám posedět, pobavit se s přáteli a inspirovat se případnými dárky pro potěšení Vás či vašich známých. 

 

Prodej autolaků značky Debeer - barvy pastelové, metalické, perleťové. Dále prodáváme tmely, plniče, laky i brusivo. Nabízíme značky Chameleon, Motip, Sprint.

 

 

Projekční a inženýrská společnost s 20tiletou zkušeností v oboru stavebnictví a dopravních projektů. Společnost je současně správcem areálu a parkoviště v rámci CVČ Most.

 

 

Kontakt

Rapid Most spol. s r.o.
Marš. Rybalka 1020
Most
43401

737201747

Novinky

  • 11.09.2017 21:27

    Terasa Janina CAFE pro vás!

    Od září je pro vás otevřená letní terasa JANINA CAFE! Můžete vychutnat svou dobrou italskou kávu...

Všechny články

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 232

Rapid Most © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode