V areálu

Sídlí a provozuje činnost řada subjektů z oblasti volnočasových aktivit, obchodu a služeb. Konkrétní subjekty jsou:

Na domácí i mezinárodní scéně velice úspěšné taneční studio, které nabízí profesionální i volnočasové lekce cvičení a tance pro děti, mládež i dospělé v každém věku. Studio  Kamily Hlaváčikové a jejího týmu jsou například mistři světa v kategorii junior All styles, Mistři světa v kategorii mini kids All styles, Vicemistři světa v kategorii děti  All styles, Vicemistři světa v kategorii junior Caribbean,  Vicemistři světa v kategorii děti latino, Vicemistři světa v kategorii děti duo Bachata, II. Vicemistr světa v kategorii děti sólo Film&Music show. Mistři Evropy v kategorii děti, vicemistři Evropy v kategorii děti, vicemistři Evropy v kategorii junior All styles, vicemistři Evropy v kategorii junior Caribbean, II. vicemistři Evropy v kategorii junior Traditional.....a další.

Dětská skupina pro děti od 2 let s celoročním provozem. Na děti tu čekají profesionální a milé paní učitelky s osobním přístupem, které se o děti postarají. Dětská skupina U zajíčků nabízí výuku anglického jazyka, logopedii, výlety pro děti a akce s rodiči. O děti se starají vystudované paní učitelky, které k nim mají citlivý, laskavý a individuální přístup. Věnují také velkou pozornost dětem, které budou odcházet do ZŠ. Kapacita 24 dětí od 2 let věku až do nástupu do ZŠ. Dětská skupina je provozována společností Firemní školky s.r.o. www.firemniskolky.cz

 

Posilovna je rozložena na 200m čtverečních. Je    zařízena moderními stroji od firem Grünsport, Klipro a    ATP. V posilovně je vždy přítomen kvalifikovaný trenér,    který dohlíží na chod posilovny. V případě zájmu trenér    sestaví zákazníkovi individuální tréninkový plán, sestaví    jídelníček a popřípadě doporučí doplňky výživy, které    lze zakoupit v našem baru.

 

Kavárna Janina CAFE nabízí stylové posezení a ochutnávku 

pravé italské kávy  Sweet Coffee, kávy pražené v oblasti Ravenna-Castel Bolognese (Itálie). Nabízíme i další nápoje pro vaše osvěžení a příjemné posezení. Součástí kávárny je i vzorková prodejna dekorací, dárků a stylového nábytku provence. Přijďte k nám posedět, pobavit se s přáteli a inspirovat se případnými dárky pro potěšení Vás či vašich známých. Klidné prostředí, venkovní terasa a příjemné posezení, možnost pořádání soukromých akcí a oslav.

 

Prodej autolaků značky Debeer - barvy pastelové, metalické, perleťové. Dále prodáváme tmely, plniče, laky i brusivo. Nabízíme značky Chameleon, Motip, Sprint.

 

 

Projekční a inženýrská společnost s 20tiletou zkušeností v oboru stavebnictví a dopravních projektů. Společnost je současně správcem areálu a parkoviště v rámci CVČ Most.

 

 

Kontakt

Rapid Most spol. s r.o.
Marš. Rybalka 1020
Most
43401

737201747

Novinky

Všechny články

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 9145

Rapid Most © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode